Mandaryna rekomenduje markę White & Beauty - White & Beauty - Wybielanie Zębów Bielsko-Biała Mandaryna rekomenduje markę White & Beauty - White & Beauty - Wybielanie Zębów Bielsko-Biała

Mandaryna rekomenduje markę White & Beauty

  • -

Mandaryna rekomenduje markę White & Beauty

Category : Porady

Wiśniewska, która znana jest pod pseudonimem artystycznym Mandaryna jest polską piosenkarką, aktorką i choreografką. Urodziła się 12 marca 1978 roku w Łodzi. Była drugą żoną Michała Wiśniewskiego. Ma dwójkę dzieci Xaviera i Fabienne. Popularność przyniósł jej zespół Ich Troje, gdzie była jednym z liderów zespołu. Mandaryna w 2004 roku nagrała własne płyty, dzięki którym Marta odniosła wielki sukces. Już od najmłodszych lat mała Marta uczestniczyła w zajęciach tańca i śpiewu. W późniejszych latach uczęszczała do szkoły aktorskiej oraz brała lekcje śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej.

Mandaryna w 2013 zakończyła swoją karierę muzyczną i otworzyła prywatną szkołę tańca Mandaryna Dance plakat1Studio w Warszawie. Marta Wiśniewska otrzymała status Złotej Płyty za Mandaryna.com.  W 2009 roku została również twarzą znanej marki Mariposa Nail produktów kosmetycznych firmy CLARENA.

Ponad to Marta, która od wielu lat zmaga się z cukrzycą w latach 2010-2011 była Ambasadorką Prewencji i Leczenia Cukrzycy w Polsce.

Marta Wiśniewska to również twarz największej sieci wybielającej zęby w Polsce, czyli White & Beauty! Mandaryna była w pełni usatysfakcjonowanym klientem w naszym gabinecie i gorąco poleca nasze usługi.

Metoda, którą wykorzystuje się podczas zabiegu pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i polega trzykrotnym nałożeniu żelu wybielającego. Jest on następnie naświetlany za pomocą lampy (do wyboru lampa Led lub Premium). Podczas jednego zabiegu Twoje zęby są w stanie wybielić się aż o 14 odcieni.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Już dziś zapisz się na laserowe wybielanie zębów Bielsko-Biała!