Laserowe wybielanie zębów - White & Beauty - Wybielanie Zębów Bielsko-Biała Laserowe wybielanie zębów - White & Beauty - Wybielanie Zębów Bielsko-Biała

Laserowe wybielanie zębów

Laserowe wybielanie zębów to metoda, która wybiela zęby już podczas jednej wizyty w salonach White & Beauty. Zabieg składa się z trzykrotnego naświetlenia żelu organicznego specjalistyczną lampą, która aktywuje działanie substancji wybielającej. Łączny czas naświetleń to 45 min.

Specjalistyczna lampa, która jest używana podczas zabiegu emituje wiązkę światła niebieskiego o długości fali od 480 nanometrów do 520 nanometrów. Dzięki niej możliwa jest aktywacja żelu wybielającego. Substancja wnika w ząb, a dokładniej w szkliwo i zębinę. Dzięki wysoce wyspecjalizowanemu sprzętowi zabieg jest w pełni bezpieczny i komfortowy dla klienta. Lampa wybielająca emituje ,,zimne światło’’, czyli posiada niską temperaturę. Dzięki temu zmniejsza się prawdopodobieństwo pojawienia się nadwrażliwości u pacjentów.

Efekty widocznie wybielonych zębów utrzymują się od sześciu miesięcy do dwóch lat. Jest to uzależnione od rodzaju lampy. Są do wyboru dwa lasery: lampa Led oraz skuteczniejsza lampa Premium.

2a-1024x699