Idealny prezent pod choinkę, czyli bon na laserowe wybielanie zębów w Bielsko-Białej - White & Beauty - Wybielanie Zębów Bielsko-Biała Idealny prezent pod choinkę, czyli bon na laserowe wybielanie zębów w Bielsko-Białej - White & Beauty - Wybielanie Zębów Bielsko-Biała

Idealny prezent pod choinkę, czyli bon na laserowe wybielanie zębów w Bielsko-Białej

  • -

Idealny prezent pod choinkę, czyli bon na laserowe wybielanie zębów w Bielsko-Białej

Category : Porady

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a Ty wciąż zastanawiasz się czym możesz uszczęśliwić swoich bliskich? Podaruj bon na laserowe wybielanie zębów Bielsko-Biała! To idealny prezent, którym można obdarować innych. Bon na wybielanie zębów jest podarunkiem, który przyniesie radość również Tobie. Nie ma nic piękniejszego niż szczery i piękny uśmiech innych.

IMG_0633-570x350

Aby zakupić taki bon wystarczy udać się do gabinetu White & Beauty Bielsko-Białej.  

Zanim jednak zdecydujesz się podarować taki prezent upewnij się czy osoba, której podarujesz bon nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Są nimi m.in ubytki w zębach niezaleczone w zębach wybielanych (najczęściej od jedynki do piątki, górne i dolne zęby), poważne choroby dziąseł (np. Paradontoza), uszkodzenia szkliwa i choroby związane z niedorozwojem szkliwa, okres laktacji i ciąży, nagromadzenia kamienia i osadu na zewnętrznej warstwie zęba. Pamiętaj również o umyciu zębów przed wybielaniem zębów.

Osoba, która podda się zabiegowi laserowego wybielania zębów przez około siedem dniu po zabiegu musi przestrzegać zaleceniom. Najważniejszą jest biała dieta, czyli wystrzeganie się pokarmów i napojów o ciemnym zabarwieniu, pokarmów i napojów kwaśnych, niepaleniu papierosów itp. Zaleca się również stosowanie szczoteczek o miękkim włosiu oraz używanie past o działaniu reminalizującym szkliwo (nie należy używać przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu środków wybielających, w tym past).

Zabieg laserowego wybielania zębów to jedna wizyta, podczas której zęby pacjenta poddawane są trzykrotnie naświetleniu lampą, która przyczynia się do wchłaniania żelu organicznego i jego aktywacji. Już po jednej wizycie pacjent widzi rezultat i może cieszyć się bielą swojego uśmiechu.

Podaruj uśmiech z White & Beauty –  Wybielanie zębów Bielsko-Biała!