Idealny prezent dla bliskich - White & Beauty - Wybielanie Zębów Bielsko-Biała Idealny prezent dla bliskich - White & Beauty - Wybielanie Zębów Bielsko-Biała

Idealny prezent dla bliskich

  • -

Idealny prezent dla bliskich

Category : Porady

BON UPOMINKOWY  NA DZIEŃ KOBIET

Obdarowywanie bliskich prezentami jest okazja do tego aby przekazać im jak wiele dla nas znaczą, jak wielkim uczuciem ich darzymy. Często znalezienie pomysłu na podarunek spędza nam sen z powiek, a długie godziny spędzone w galeriach handlowych nie nalezą do przyjemności. Jeśli ważna dla Ciebie osoba obchodzi wkrótce urodziny, imieniny lub zbliża się Wasza wspólna rocznica, a Ty zastanawiasz się nad idealnym prezentem, podaruj jej bon na laserowe wybielanie zębów Bielsko-Biała! Nic nie cieszy bardziej niż piękny uśmiech ukochanej osoby! Profesjonaliści zadbają o biel Twoich zębów!

Bon upominkowy na laserowe wybielanie zębów ma dużo więcej plusów. Kolejnym atutem tego podarunku jest fakt, że estetyczny i piękny uśmiech jest wizytówką każdego z nas. Dzięki nim inni ludzie odbierają nas pozytywnie, a właśnie z taką osobą inni chętnie spędzają swój czas. Piękny uśmiech nie tylko przyciąga spojrzenia innych, ale również podnosi samoocenę. Zabieg wybielania zębów pozwoli Ci się w końcu poczuć pewnie i pięknie.

bon na wybielanie zebow

 

Bon na laserowe wybielanie zębów możesz zakupić w każdym naszym gabinecie.  Zanim jednak podarujesz taki bon, musisz upewnić się czy u tej osoby nie występują przeciwwskazania do zabiegu jak:
– znaczne uszkodzenia szkliwa,
– niezaleczone ubytki w zębach,
– kamień i osad na zewnętrznej warstwie zębów,
– ciąża i okres laktacji,
– niezagojone rany w jamie ustnej,
– znaczące choroby dziąseł,
– astma
Zalecamy, aby przed wybielaniem zębów skonsultować się z lekarzem stomatologiem w celu oceny zębów. Pozwoli to na szybką eliminację przeciwwskazań i ich leczenie. Następnie należy telefonicznie zapisać się na wizytę w gabinecie White & Beauty.